تبلیغات
ورزش برای همیشه - كبوتر با كبوتر ،باز با باز ؟! ورزش برای همیشه - كبوتر با كبوتر ،باز با باز ؟!

ورزش برای همیشه

ورزشی،اجتماعی،شخصی

چندی پیش عروسی پسر، یكی از بزرگترین سرمایه داران یكی از كلان شهر ها  بود(من كه نگفتم مشهد) .یه موقع  فكر نكنید كه اینجا امریكاست و قراره عروسی مثلا"دختر بوش، آن هم در یك باغ خانوادگی و با چند صد مهمان برگزار بشه!! نه !!!! اینجا ایرانه و وقتی مدیر عامل یك كارخانه بزرگ قراره  پسرش رو داماد كنه  برای نشان دادن خودی به رقیبان ،نمیره یك پیلوت اجاره كنه بلكه میره یكی از بزرگترین هتل های nستاره  رو رزرو میكنه و با هزینه شخصی خودش تمام پاركت و پرده های تالار رو عوض میكنه كه رنگش رو با رنگ مثلا" ظرف های  كه قراره استفاده بشه ست كنه  ،چند ده میلیون گل سفارش میده،به تمام مهمونهای حاضر كادو میده ،به عروس خانم سر عقد  الماس میده و در كنارش به عنوان اشانتیون سوئیچ یك ماشین مدل بالا رو تقدیم میكنه،20 مدل غذا سفارش میده ،برای مهمونهای خارج شهر بلیط رفت و برگشت هواپیما تهیه میكنه ،رو سر عروس و داماد هم سكه میریزه و هیچ كس هم خم نمیشه جمع كنه و ........

اینها مقدمه ای بود برای بیان این مطلب كه آقای داماد كه خودش هم رئیس بخشی از این كارخانه است ،سال  پیش عاشق یكی از كارمند هاش میشه و بزودی خبر نامزدی اینها توسط پدر در یك جمع چندهزار نفری به این صورت اعلام میشه كه :آقایون و خانم ها در این مراسم  خبر نامزدی آقازاده خود را با خانم xاعلام میكنم و پیشاپیش اعلام میدارم كه ما اصلا"با این ازدواج موافق نبوده و نیستیم و فقط به اسرار پسر جانمان به خواستگاری این خانم رفتیم !و تا آنجایی كه ما میدانیم این خانواده هیچ تناسبی با ما ندارند و هم سطح ما نیستند .بعد از پایان صحبت پدر ،خانم x ،دست نامزد را میگیرد و بدون هیچ اعتنایی به حرف های چند دقیقه پیش پدر شوهر به سمت كیك چند طبقه میروند و آن را برش میزنند و بعد از یكسال هم مراسم عروسی خود را با شكوه تمام جشن میگیرند.
حالا من از شما یك سوال میكنم :
اگر شما هم در همچین موقعیتی قرار بگبرید و تصمیم به ازدواج با خانواده ای داشته باشید كه چند طبقهاز شما بالاتر باشند و از نظر مالی و فرهنگی و خانوادگی در یك سطح نباشید ....
1-آیاز اون دسته از ادم هایی هستید كه پیی همه چیز را به بدن می مالید و در مقابل همه متلك ها و كنایه ها خم به ابرو نمیارید و برای رسیدن به فرد مورد نظر هر تحقیری رو تحمل می كنید؟

2-  و یا از اون آدم هایی هستید كه به خودتون میگید كه من اصلا"دوست ندارم خودم رو به كسی یا خانواده ای تحمیل كنم و بشم یك عروس  یا داماد تحمیلی و قید عشق و میزنید و به همین ضرب المثل قدیمی اكتفا میكنید و میگین كبوتر با كبوتر ،باز با باز ؟


نوشته شده در یکشنبه 9 آبان 1389 ساعت 02:58 بعد از ظهر توسط زهرا نظرات |


 Design By : Pichak